Prožijte jedinečnou dovolenou
s našimi vozy!

Úvod > O společnosti

O společnosti

Divize obytných vozidel společnosti STELLAR TRUCK s.r.o. vznikla za účelem půjčování obytných vozidel především pro ty, které už nebaví stereotyp běžné dovolené.

Originální a jedinečnou dovolenou můžete prožít právě s obytnými vozidly naší společnosti. Těm, kteří dovolenou obytným vozidlem nebo karavanem již zažili, není třeba výhody této dovolené představovat. Vy, kteří tento způsob dovolené ještě neznáte, nechte se zlákat nabídkami naší půjčovny. Zjistíte, že komfort, který nabízí obytný vůz, Vám nikdo jiný nedokáže nabídnout. Časově jste zcela nezávislí, nikdo Vám nic neurčuje ani nepřikazuje a přitom máte spoustu možností podle vašich představ a přání. Jediné co musíte, je vlastnit řidičské oprávnění skupiny B.

Na našich stránkách se Vám pokusíme popisem i fotografiemi přiblížit vozidlo, které by Vám nejvíce vyhovovalo, a vy si jej můžete jednoduše zaregistrovat na tel. čísle: 721 200 220 nebo e-mailu: pujcovna@obytnaky-brno.cz. Naleznete zde i odkazy na stránky zabývající se kempováním, kde jistě naleznete spoustu rad a tipů.

Samozřejmostí je i nabídka a možnost půjčení různých doplňků k vozidlu jako např. navigace, plastové židle se stolem atd. Výhodou půjčení vozidla u naší společnosti je to, že neplatíte žádné kilometry navíc. Na všech vozidlech je roční dálniční známka pro ČR. Všechna vozidla jsou samozřejmě pojištěna povinným a havarijním pojištěním. Vnitřní vybavení dovoluje luxusní cestování i pobyt na zastávkách pro šest osob. Vedle dostatečných kapacit pro spaní je zde kuchyňský kout s plynovým vařičem, lednička, boiler pro ohřev teplé vody pro osobní hygienu ve sprchovém koutě a toaleta. Samozřejmostí je i klimatizace celého prostoru a v případě chladnějšího počasí i nezávislé plynové topení. Vozidlo může všechny systémy využívat jak nezávisle (na jednotlivých zastávkách, dálničních odpočívadlech nebo během jízdy), tak i v napojení na síťové rozvody k těmto účelům vybudovaných na parkovištích karavanů po celé Evropě. Vedle „obytné“ výbavy jsou ve vozidlech i klasické bezpečnostní prvky, které jsou vyžadované jak na našich pozemních komunikacích, tak splňují standard na většině evropských silnic a dálnic. Jedná se o výstražné vesty, lékárničky a hasící přístroje.

Přejeme Vám hodně zážitků při cestování karavanem a mnoho šťastných kilometrů!

Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.